شرکت عمرانی آروند ره پی با 10 سال سابقه ی درخشان در صنعت راه و ساختمان فعالیت دارد.

این شرکت با بهره گیری از تجهیزات و ماشین آلات روز و با به کار گیری گروه حرفه ای و با تجربه در پروژه های عمرانی به موفقیت های زیادی دست یافته است.

عملیاتهای گودبرداری، خاکبرداری، راهسازی، آسفالت، محوطه سازی، عملیات های عظیم خاکی و تامین مصالح برخی از فعالیت های این شرکت می باشد.

شرکت آروند ره پی مجهز به بیل مکانیکی ، پیکور ، لودر ، کامیون ، و ماشین آلات راهسازی بوده و با تیمی مجرب و حرفه ای آماده اجرای خدمات عمرانی می باشد.

طراحی، نظارت و مهندسی، نقشه کشی و نقشه برداری، پیمانکاری، بازسازی و اجرا برخی دیگر از فعالیت های عمرانی در حوزه ساختمانی شرکت آروند ره پی می باشد و در این زمینه افتخارات زیادی کسب کرده است.

تضمین کیفیت،امنیت، تعهد زمانی و ارائه بهترین خدمات از ویژگی های شرکت میباشد، که این امر موجب تمایز و کسب بهترین تجربه ها شده است.

آروند ره پی به عنوان یکی از برند های راه و ساختمان فعال در کشور، در زمینه گودبرداری، راهسازی و ساخت در پروژه های عظیم با اندوخته تجربی و تخصصی با ماشین آلات روز دنیا و نگاهی متناسب در صنعت راه و ساختمان به پشتوانه ی تجربه، مدیران و نیروهای متخصص، دانش علمی و عملی، افق های جدیدی از طراحی و اجرا در زمینه‏های عمرانی را به ثبت رسانده است.

باعث افتخار است که در آینده نیز بتوانیم در این عرصه گامی استوار برداریم .

کرج ، مابین چهار راه طالقانی و میدان شهدا ، ساختمان آراد
کرج ، انتهای خیابان ساسانی ، بلوار شهید دو دانگه ، جنب اداره پسماند

یوسفی نژاد 09199199417